Nadmierne spożycie alkoholu jest szkodliwe dla zdrowia
Brend Image

"Хортиця"

Link https://khortytsa.com/
Хортиця флагманський бренд Global Spirits. Хортиця в трійці світових лідерів серед найбільш продаваних горілок світу за версією британського журналу Drinks International рейтингу клубу Мільйонерів 2019. Хортиця ексклюзивно в промислових масштабах проводиться на основі кращого 100% зернового спирту «Пшенична сльоза» і чистої джерельної води. Особливістю створення продукту абсолютної якості є застосування інноваційних технологій на всіх етапах: сім ступенів фільтрації забезпечують екстрачистоту і м'якість горілки, а унікальний металізований ковпак захищає від повторного наливання і його неможливо підробити. Високу якість Хортиці підтверджують численні перемоги. Хортиця має більше 200 медалей і дипломів з найпрестижніших виставок і найбільших міжнародних дегустаційних конкурсів.

ПРОДУКЦІЯ

Wodka KHORTYTSA PLATINUM 0,1 L
Wodka KHORTYTSA ICE
Wodka KHORTYTSA PREMIUM
Wodka KHORTYTSA ICE
Wodka KHORTYTSA PREMIUM
Wodka KHORTYTSA PLATINUM 0,1 L

Medale Global Spirits

2018
2017
2017
2017
2017
2016
2016
2015
2015
2015
2014
2014

Виробництво

Лікеро-горілчаний завод (ЛГЗ) "Хортиця" - саме високотехнологічне горілчане виробництво у Східній Європі. Завод побудований за унікальним проектом і має найкраще обладнання від світових лідерів технологічного забезпечення. Інженерні системи REHAU, насоси GRUNDFOS, навантажувачі TOYOTA, високонадійні лінії розливу ITAL PROJECT забезпечують точність кожної операції: від ретельного дозування і закупорювання до якісного етикетування і маркування датою. У 2003 році з конвеєра зійшла перша пляшка горілки.
Продукція, вироблена на ЛГЗ регулярно перемагає в різних номінаціях на найпрестижніших професійних виставках і дегустаційних конкурсах. У 2014 році завод був названий одним з кращих в світі лікеро-горілчаних заводів на конкурсі NYISC в США. За весь час роботи заводу завойовано сотні міжнародних нагород.

Інші БРЕНДи

Morosha
Oreanda
Protected: Мікадо
Первак
Protected: Медова
Protected: United Stars
“Горілка Shustoff”
Protected: SHUSTOFF
“San Martino”
Вина “VILLA MARE”
Protected: Grande France