Nadmierne spożycie alkoholu jest szkodliwe dla zdrowia
Główny  /  Gorzelnie  /  Destylatory Khortytsya

Destylatory Khortytsya

Khortytsa Distillery (gorzelnia) jest najbardziej zaawansowaną destylarnią w Europie Wschodniej. Zakład ma unikalny projekt i jest wyposażony w najlepszy sprzęt światowych liderów wsparcia technologicznego. Rehau Engineering Systems, pompy Grundfos, Forklifts Toyota i wysoce niezawodne linie butelkowania projektów ITTATUNE zapewniają dokładność każdej operacji, od starannego dawkowania i uszczelniania po wysokiej jakości etykietowanie i oznaczanie daty. W 2003 r. Pierwsza butelka wódki spadła z linii montażowej.
Produkty destylarni Khorytsa regularnie wygrywa różne nominacje na najbardziej prestiżowych zawodowych wystawach i konkursach degustacyjnych. W 2014 r. Zakład został uznany za jedną z najlepszych na świecie gorzelni na konkursie NYISC w Stanach Zjednoczonych. Zakład przez cały czas wygrał setki międzynarodowych nagród.

[Advantages_shortcode id = “345”]

Omówienie

Khortytsa gorzelnia jest jednym z największych producentów duchów na Ukrainie, CIS i na świecie. Było to w pierwszej dziesiątce wiodących na świecie producentów wódki na liście klubów Millionaires.
Położony w Zaporizhzhia, utworzony w 2003 roku od zera.

& nbsp;