надмiрне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю
Brend Image

SHUSTOFF

Link https://www.shustov.com/
ОДЕСЬКИЙ КОНЬЯЧНИЙ ЗАВОД (ОКЗ) – найстаріше підприємство галузі в Україні. Тут понад 150 років виробляють відомі шустівські коньяки за класичною французькою технологією – із коньячних спиртів власної викурки, які витримуються у справжніх дубових бочках від 3 до 50 років!
Історія заводу пов'язана з династією Шустових і починається 1863 року. До 1956 року, ОКЗ – єдиний виробник коньяків у країні. Сьогодні підприємство є лідером галузі, повністю оснащене класичними французькими дистиляційними установками та сучасним європейським обладнанням, що забезпечує повний цикл виробництва продукції від збору винограду, перекурювання його в Шарантських аламбиках до відпочинку у дубових бочках та розливу коньяку.
Процес виробництва практично ідентичний тому, що застосовується найкращими коньячними будинками Франції. У 2021 році ми зробили рестайлінг класичної лінійки Шустофф з топовою міжнародною агенцією London Brand Consulting, оновили рецептури асамбляжу та отримали абсолютно супер новий продукт.

ПРОДУКЦІЯ

Shustoff VS 3 зірки Коньяк
Shustoff VSOP 4 зірки Коньяк
Shustoff VVSOP 5 зірок Коньяк

Медалі Global Spirits

2018
2017
2017
2017
2017
2016
2016
2015
2015
2015
2014
2014

Виробництво

ПрАТ «Одеський коньячний завод» (ОКЗ) має найдавнішу історію серед підприємств галузі в Україні, який виробляє коньяк і бренді. Історія заводу пов'язана з династією Шустових і починається в 1863 році. До 1956 року ОКЗ - єдиний виробник коньяків в країні. У 2007 році легендарний завод входить до складу найбільшого в Східній Європі холдингу Global Spirits і стає лідером галузі. Підприємство повністю оснащено класичними французькими дистиляційними установками і сучасним європейським обладнанням, що забезпечує повний цикл виробництва продукції по коньячним технологіям, яким понад 150 років. З 2017 року завод оснащений найбільшим в Україні акратофором - спеціальним апаратом для отримання ігристого вина резервуарним способом.

ОКЗ сьогодні - це:
Найбільший в Європі цех дистиляції.
Виробництво до 30 млн.літрів виноматеріалів на добу.
Дистиляція до 5 тисяч літрів абсолютного алкоголю на добу.
Запас коньячних спиртів - понад 15 тисяч бочок. З них 15% - витримані спирти віком до 50 років.

Інші БРЕНДи

Хортиця
Мороша
Oreanda
Первак
Мікадо
Медова
Private: United Stars
Private: Grande France
“San Martino”
Вина “VILLA MARE”
“Горілка Shustoff”