надмiрне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю

НАШІ ЗАВОДИ

Global Spirits - один зі світових лідерів з виробництва алкоголю, найбільший в Європі міжнародний алкогольний холдинг. У структуру холдингу входять найбільші виробничі майданчики ЛГЗ «Хортиця» і «Одеський коньячний завод», оснащені високотехнологічним обладнанням від світових лідерів.
«Одеський коньячный завод»
«Одеський коньячный завод»

ПрАТ «Одеський коньячний завод» (ОКЗ) має найдавнішу історію серед підприємств галузі в Україні. Історія заводу пов’язана з династією Шустових і починається в 1863 році. До 1956 року ОКЗ – єдиний виробник коньяків в країні. У 2007 році легендарний завод входить до складу найбільшого в Східній Європі холдингу Global Spirits і стає лідером галузі. Підприємство повністю оснащено класичними французькими дистиляційними установками і сучасним європейським обладнанням, що забезпечує повний цикл виробництва продукції по коньячним технологіям, яким понад 150 років. З 2017 року завод оснащений найбільшим в Україні акратофором – спеціальним апаратом для отримання ігристого вина резервуарним способом.

Детальніше про завод
Лікеро-горілчаний завод (ЛГЗ) “Хортиця”
Лікеро-горілчаний завод (ЛГЗ) “Хортиця”

Лікеро-горілчаний завод (ЛГЗ) “Хортиця” – саме високотехнологічне горілчане виробництво у Східній Європі. Завод побудований за унікальним проектом і оснащений найкращим обладнанням від світових лідерів технологічного забезпечення підприємств харчової промисловості. Інженерні системи REHAU, насоси GRUNDFOS, навантажувачі TOYOTA, високонадійні лінії розливу ITAL PROJECT забезпечують точність кожної операції: від ретельного дозування і закупорювання до якісного етикетування і маркування датою. У 2003 році з конвеєра зійшла перша пляшка горілки.

Детальніше про завод