надмiрне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю
Головна  /  Заводи  /  Лікеро-горілчаний завод (ЛГЗ) "Хортиця"

Лікеро-горілчаний завод (ЛГЗ) “Хортиця”

Лікеро-горілчаний завод (ЛГЗ) “Хортиця” – саме високотехнологічне горілчане виробництво у Східній Європі. Завод побудований за унікальним проектом і має найкраще обладнання від світових лідерів технологічного забезпечення. Інженерні системи REHAU, насоси GRUNDFOS, навантажувачі TOYOTA, високонадійні лінії розливу ITAL PROJECT забезпечують точність кожної операції: від ретельного дозування і закупорювання до якісного етикетування і маркування датою. У 2003 році з конвеєра зійшла перша пляшка горілки.
Продукція, вироблена на ЛГЗ регулярно перемагає в різних номінаціях на найпрестижніших професійних виставках і дегустаційних конкурсах. У 2014 році завод був названий одним з кращих в світі лікеро-горілчаних заводів на конкурсі NYISC в США. За весь час роботи заводу завойовано сотні міжнародних нагород.

Кількість працівників заводу більше 500 чоловік.
Продуктивність ліній розливу 16 пляш./сек.
Середня швидкість конвеєра - 30 м/хв.
Відповідність міжнародним стандартам ISO

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Лікеро-горілчаний завод (ЛГЗ) “Хортиця” – один з найбільших виробників міцного алкоголю в Україні, СНД та світі. TOP-10 провідних світових виробників горілки в списку “Світового Клубу мільйонерів” ( “World Millionaires Club”). Створений в 2003 році “з нуля”. Розташований в місті Запоріжжя.